Vyhledávání

Kontakt

Nuvute s.r.o.
Jitrava 162
Rynoltice
46353

602212452
602854626

vanecek@nuvute.cz

Služby

Naše společnost se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby, proto neustále sledujeme trendy a hledáme nové cesty a postupy jak zaujmout. Důkazem toho je stále větší množství spokojených zákazníků. Spokojenost klienta je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha zaměřena právě na něj.

 

Logotypy a firemní styl

Chcete se odlišit od svých konkurentů? K tomu poslouží kvalitní logo a celkově jednotný firemní styl. Celkový vizuální styl společnosti je důležitý ke kvalitní prezentaci. Vytvoříme celkový koncept, který pomůže vytvářet image a bude působit harmonicky a pozitivně.

 

Světelná reklama

Víte, že světelný poutač osloví 6x více zákazníků než obyčejný plakát ? Chcete zdůraznit Vaši firmu v lokálním významu ? V tom případě bude vhodné zrealizovat světelnou reklamu. Můžete si vybrat z mnoha typů i stylů. Od neonových nápisů až po moderní LED světlné moduly. Budeme Vám nápomocni od návrhu až po instalaci.

 

Potisk reklamních předmětů

připravujeme

 

 

Tištěná reklama

Tištěná reklama je jeden ze základních prvků při tvorbě reklamy. Je to jedna z nejjednodušších možností jak se zviditelnit. Nabízíme širokou škálu variant prezentace Vaší společnosti či Vašeho produktu jako je potisk reklamních předmětů, výroba vizitek, potisk dopravních prostředků včetně autoplachet , výroba firemních samolepek a nápisů a mnoho dalšího. Dle použití výsledného produktu využíváme technologie a materiál odpovídajícího rozlišení a trvanlivosti.

 

 Bannery

Samostatná kapitola tištěné reklamy. Jedná se o rychlý a levný způsob jak upoutat pozornost - nejčastěji ve venkovním prostředí. Díky způsobům upevnění lze umístit banner skoro kamkoliv - a díky našim technologiím můžete na bannerech zobrazit také skoro cokoliv :-)

 

Vyhlašujeme akci "VIZITKA"  (neplést s akcí vizita !)

O co se jedná ? Je to jednoduché ! nabízíme Vám za bezkonkurenční cenu vizitky nejlepšího provedení, vzhledu a kvality !                                                     Posuďte sami:

Vizitka na papíře bílý karton 350g/m2, tisk oboustranný plnobarevný  (tzv 4/4), oboustranné laminace, odběrová jednotka 250ks (a jejich násobky)

 

CENA 3,30 Kč/ks ! (běžná cena cca 4,20)

 

u objednávky uveďte heslo: akce vizitka

akce platí do odvolání